Ekonomi

PepsiCo Türkiye’de Yeni Randevu

Dünyanın en büyük yiyecek içecek şirketlerinden biri olan PepsiCo’nun en değerli operasyonlarından biri olarak öne çıkan PepsiCo Türkiye yeni atamasını yaptı. Buna göre PepsiCo Türkiye ve Avrupa bölümünde 20 yılı aşkın süredir görev yapan Ergün Günay, PepsiCo Türkiye Satış Lider Yardımcısı oldu.

PepsiCo Türkiye’de uzun yıllardır görev yapan ve PepsiCo Türkiye’nin değerli başkanlarından Ergün Günay, PepsiCo Türkiye Satış Lider Yardımcısı olarak atandı.

Günay, 20 yılı aşkın süredir PepsiCo Türkiye ve Avrupa’da ticari pazarlama ile başlayan ve içgörü, organize ticari satış, ciro yönetimi, satış stratejisi ve geliştirme fonksiyonları ile devam eden mesleğinde değerli başarılara imza atmıştır.

2000 yılında Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Günay, en son görevi olan Satış Stratejisi ve Ticari Operasyonlar Türkiye Kıdemli Müdürü’nde grubuyla birlikte başarılı bir şekilde güçlü kanal stratejileri oluşturmuş, entegre Dijital / GTM dönüşüm gündemini hızlandırmış ve kurumsallaşmıştır. karlı büyümeye katkıda bulunan bir pazar lideri. isim.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu