Ekonomi

Kuşadası Belediyesi Ramazan yardımlarına devam ediyor

Kuşadası Belediyesi Ramazan ayında da sosyal yardımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kentin farklı noktalarında kurduğu iftar sofralarıyla Kuşadası halkını buluşturan Kuşadası Belediyesi, hazırladığı ramazan paketlerini ihtiyaç sahibi hanelere ulaştırmaya devam ediyor.

Sosyal belediyecilik çalışmalarını sürdüren Kuşadası Belediyesi, kent sakinlerinin dayanışma ve yardımlaşma ayı olan Ramazan’ı ruhlarına uygun bir şekilde geçirmeleri için çalışıyor. Ramazan ayının başlamasıyla birlikte kentteki cami ve mescitlerde temizlik ve hijyen çalışmalarını düzenli olarak yürüten, düzenlediği iftarlarla da vatandaşlarını buluşturan Kuşadası Belediyesi, ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmıyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolilerini ulaştırmaya devam ediyor. Gruplar, Ramazan ayına özel olarak hazırlanan ve temel gıda maddelerini içeren gıda kolilerini belirtilen adreslere teslim ediyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Hacıfeyzullah ve İkiçeşmelik mahallelerini ziyaret eden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, gıda kolilerini imza karşılığı vatandaşlara teslim etti. Paketlerini teslim alan Kuşadası halkı, ramazan ayı boyunca verilen hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Önder Ömer Günel’e teşekkür etti. – AYDIN

golmarmaraajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu