Haber

İstanbul Beyoğlu’nda yapılan incelemelerde aranan 18 kişi ve 2 düzensiz göçmen yakalandı

İstanbul Beyoğlu’nda helikopterle yapılan kontrollerde aranan 18 kişi ve 2 düzensiz göçmen yakalanırken, 6 işyerinin ruhsatsız ve mühürlü olduğu belirlendi.

İlçe Emniyet ekiplerince İstiklal Caddesi ve ara sokaklarında geniş çaplı güvenlik uygulaması gerçekleştirildi. Polis ekipleri asayiş uygulamasına eşlik ederek mekanlarda gerekli incelemelerde bulundu. Beyoğlu İstiklal Caddesi ve ara sokaklarında uyuşturucu ve asayiş kontrolleri yapıldı. Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’nde çok sayıda sabit kontrol noktası kuruldu. Uygulama, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü’ne bağlı Yunus Polis memurları ve Narkotikle Mücadele ve Emniyet Timleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı 201 polis memurunun katılımıyla gerçekleştirildi.

İstiklal Caddesi ve ara sokaklarında belirlenen farklı uygulama noktalarında kişilere üst araması ve GBT sorgulaması yapıldı. Uygulamaya havadan helikopterle de destek verildi. Aynı zamanda polis ekipleri de polis gruplarına eşlik ederek yerlerdeki belgeleri kontrol etti. Uygulamada aranan 18 kişi ve 2 düzensiz göçmen yakalanırken, 6 işyerinin ruhsatsız ve mühürlü olduğu tespit edildi. – İSTANBUL

aziziyeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu